Image Image Image Image Image

Uudised -

01

nov.

Olaplex juuksehooldus

Olaplex on esimene rahvusvaheliselt tunnustatud professionaalne juuksehooldustoode, mis võimaldab kaitsta juukseid erinevatel keemilistel protseduuridel tekkivate kahjustuste eest. Sisaldades patenteeritud toimeainet, mille leiutajateks on Dr. Eric Pressly ja Dr. Craig Hawker, aitab Olaplex taastada ja luua termilise, mehaanilise ja keemilise töötlemise käigus katkeda võivaid soola– ja disulfiidväävlisidemeid juukse südames e. korteksis. Lisaks tõhusale juukse seespidisele taastavale ja kaitsvale toimele omab toode ka kohest hooldavat ja tugevdavat toimet juukse väliskihil e. soomuskihil ning pikendab värvi püsivust.

  • Olaplex on erakordne abivahend vältimaks juuste kahjustusi keemilise töötlemise ajal ning äärmiselt tõhus eraldiseisva taastava ja tugevdava hooldusprotseduurina juba rikutud juustele.
  • Olaplex ei sisalda silikoone, sulfaate, DEA-d,aldehüüde ega gluteeni. Tootesarja ei ole katsetatud loomadel.
  • OLAPLEX’i ei ole võimalik “juustest välja loputada”. OLAPLEX’i poolt “loodavad sillad” on püsivad kuni katkemiseni. OLAPLEX’i on loodud juuste parandamiseks ja hooldamiseks. OLAPLEX ei muuda juukseid purunematuks edasiste kahjustuste eest. Juuste kuivus on hoopis eraldi problem, mida lahendab ükskõik milline professionaalne niisutust andev toode/hooldus.Kui juukseid töödeldakse üle, murduvad nad ikkagi. Kui juuste seisukorrale ei anta realistlikku hinnangut, võivad kahjustused siiski tekkida. Olaplex on loodud kasutama kui kindlustuspoliisi. See ei muuda juukseid purunematuks!

    OLAPLEX juuksehooldustooted on saadaval meie salongis.

     

05

dets.

HG ravilõikus alates 22.-

HG ravilõikus!!!
Meie ilutoa juuksur Signe pakub HG juustelõikus teenust.
HG on uus lõikustehnika,mille eesmärk on eemaldada 90% katkistest juusteotstest ja kõige tähtsam, et juuksed ei kaota oma üldpikkust!
Uus HG lõikustehnika sobib just neile, kes soovivad oma juukseid kasvatada, kuid samas näeksid ka terved välja.HG lõikus pole mõeldud juuste sirgendamise eesmärgiks.
HG lõikus teostatakse kindlasti puhastele, kuivadele juustele, mis vajadusel sirgendatakse. HG lõikus sooritatakse juukselõikusmasinaga, millele on lisatud spetsiaalne lõikustald, mis lõikab ära vaid katkised ja turritavad juukseotsad.
Tulemus võib kesta juuste õigel hooldusel 3-6 kuud.
Kindlasti ei ravi HG lõikus kahjustatud juukseid vaid rõhk on eemaldada harali hoidvad ja katkised juukseotsad, mille tulemusel muutuvad juuksed siledamaks, läikivamaks ja pehmemaks.
HG juukselõikus koos juustepesuga  alates 20.-

Olete oodatud tutvuma!

15

jaan.

Nimue Skin Technology microneedling näohooldus 57eur

Nimue Skin Technology microneedling näohooldus sobib kõikidele nahatüüpidele ja on suurepärane mitmete nahaprobleemide lahendamiseks.Hooldus muudab õhukese naha paksemaks ja pinguldab, naha elastsus taastub.  Suurendab naha loomulikku võimet kollageeni toota.Pigmendilaigud helenduvad,miimilised kortsud ja kurrukesed taanduvad.Kiire paranemisaeg.Võib teha korduvalt ning hooldusega ei kaasne epidermise eemaldamist.Suurepärane ülahuule ümber olevate kurrukeste ja kortsude hooldus.