Image Image Image Image Image

Uudised -

05

dets.

HG ravilõikus alates 22.-

HG ravilõikus!!!
Meie ilutoa juuksur Signe pakub HG juustelõikus teenust.
HG on uus lõikustehnika,mille eesmärk on eemaldada 90% katkistest juusteotstest ja kõige tähtsam, et juuksed ei kaota oma üldpikkust!
Uus HG lõikustehnika sobib just neile, kes soovivad oma juukseid kasvatada, kuid samas näeksid ka terved välja.HG lõikus pole mõeldud juuste sirgendamise eesmärgiks.
HG lõikus teostatakse kindlasti puhastele, kuivadele juustele, mis vajadusel sirgendatakse. HG lõikus sooritatakse juukselõikusmasinaga, millele on lisatud spetsiaalne lõikustald, mis lõikab ära vaid katkised ja turritavad juukseotsad.
Tulemus võib kesta juuste õigel hooldusel 3-6 kuud.
Kindlasti ei ravi HG lõikus kahjustatud juukseid vaid rõhk on eemaldada harali hoidvad ja katkised juukseotsad, mille tulemusel muutuvad juuksed siledamaks, läikivamaks ja pehmemaks.
HG juukselõikus koos juustepesuga  alates 20.-

Olete oodatud tutvuma!

15

jaan.

Nimue Skin Technology microneedling näohooldus 57eur

Nimue Skin Technology microneedling näohooldus sobib kõikidele nahatüüpidele ja on suurepärane mitmete nahaprobleemide lahendamiseks.Hooldus muudab õhukese naha paksemaks ja pinguldab, naha elastsus taastub.  Suurendab naha loomulikku võimet kollageeni toota.Pigmendilaigud helenduvad,miimilised kortsud ja kurrukesed taanduvad.Kiire paranemisaeg.Võib teha korduvalt ning hooldusega ei kaasne epidermise eemaldamist.Suurepärane ülahuule ümber olevate kurrukeste ja kortsude hooldus.

15

jaan.

Anesi Ultraheli näohooldus LED footonteraapiaga

Anesi Aqua Vital kompleksne ultraheli näohooldus ja naha sügavpuhastus sobib kõikidele nahatüüpidele.Hoolitsusel on suurepärane noorendav toime ja head tulemused ka akne ravis ning probleemse naha korral.
Rohkem infot saad Viimsi Ilutoa kosmeetikult!