TAGASI

Nimue näohooldused

Minna sügavamale, et väljuda tervena!

NIMUE on uue generatsiooni nahaaluse koe kosmetseutiline (kosmeetiline + farmatseutiline) naha hooldussari, mis pakub efektiivseid hooldustooteid erinevatele nahatüüpidele ja vanusegruppidele.

NIMUE toodete väljatöötamisega alustati aastal 1994 meditsiinilises valdkonnas selleks, et saavutada tõhusaid tulemusi naha noorendamises. Täna tuntakse sarja kosmetoloogias kui tõelist naha eksperti ning erinevate nahaprobleemide tulemuslikku lahendajat. NIMUE naha klassifitseerimise süsteemi kasutusele võtmine avaldas tugevat mõju ka ülemaailmsele ilutööstusele.

Trende rajava innovaatorina täidab NIMUE jätkuvalt ilutööstuse kõrgeid nõudmisi ja seda tänu oma unikaalsele filosoofiale ja kontseptsioonile. Tänapäeval suudab NIMUE üllatada kõrgeima tasandi tehnoloogia kasutusega, DNA-põhiste lahendustega ning ilukapslitega N.A.D+.

NIMUE nahaekspertide poolt välja töödatud unikaalne filosoofia tugineb neljale hoolduse printsiibile: Noorendamine, Taastamine, Antioksüdeerimine ja Päikesekaitse. NIMUE professionaalsed ja igapäevased kodus kasutatavad hooldusvahendid sisaldavad optimaalses kontsentratsioonis farmatseutilisi koostisosasid, tipptasemel antioksüdante, kõrgkvaliteediga fitotseuptikaale, peptiide, UV- filtreid, AHA- happeid ja ensüüme. Kõik aktiivained on suunatud puhastama, viimistlema ja uuendama nahka selle sügavates kihtides. Sellised lisandid nagu vitamiinide C ja E estrid, pigmendi tõkestajad, sojauba, riisi proteiin, “Kigelia Africana” ekstraktid ja eeterlikud õlid aitavad kaasa naha tervendamisele ja noorendamisele. NIMUE ravib efektiivselt kahjustunud nahka sügavuti ja loob tervislikuma naha läbi aktiivse noorendamise. NIMUE kasutab kõrgema klassi teaduslikult põhinevaid koostisosi, mis on ammutatud biotehnoloogilistest ja looduslikest allikatest.

NIMUE pakub näo- ja kehatooteid nii kodus, kui ka salongis kasutamiseks. Lisaks on sarjas tooteid noortele, meestele, ka päiksekaitse ja meigikollektsioon.

Naha klassifikatsioonid

Nimue naha tehnoloogia oli esimene, kes võttis kasutusele unikaalse naha klassifikatsiooni filosoofia mõjutades seeläbi kogu kosmeetikatööstust eemalduma traditsioonilisest naha klassifitseerimisest. Nimue eristab nelja nahatüüpi: keskkonna poolt kahjustatud nahk, pigmenteerunud, probleemne (ka akne) ning tundik, õrn ja ärritunud nahk.

Uue põlvkonna NIMUE dermakosmeetika sari põhineb uuenduslikel aktiivtoimeainetel, mis on saadud biotehnoloogilisel teel ning looduslikest allikatest, mille eesmärgiks on nahka tõhusalt ravida, efektiivselt noorendada ja vananemist ennetada.

Loe lähemalt: www.nimueskin.ee